referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Sobota, 23. septembra 2017
S dobrými poznámkami máš maturitu vo vrecku
01.04.2015, Ostatné správy

Pripisujú tvoji spolužiaci do zdieľaných dokumentov hlúposti? Prečítaj si krátky návod od Office 365, vďaka ktorému budeš mať prehľad o všetkých zmenách v spoločných poznámkach.

Prečítaj si tiež, ako môžeš v maturitných poznámkach nastaviť navigáciu a vytvoriť textové pole.Ak ešte nemáš balík Office 365 Personal, môžeš si ho kúpiť u svojho obľúbeného predajcu. Okrem iného v ňom nájdeš aj Word, PowePoint a Excel, teda všetky programy, s ktorými vytvoríš svetové poznámky k svojej maturite.

Ako sledovať zmeny v dokumente

Občas sa ti stane, že nájdeš chybu v poznámkach, ktoré máš nazdielané od spolužiačky. Pomocou zapnutia sledovania zmien v dokumente a následnej úpravy textu môžeš túto chybu dať na jej posúdenie. Prečítaj si náš stručný návod a zistíš, ako na to.

 
 1. Vo Worde v karte REVÍZIA klikni na funkciu Sledovať zmeny.
2. Nájdi chybu a prepíš ju. Na ľavej strane sa zobrazí červená čiara, ktorá označuje zmenu.
3. Po rozkliknutí červenej čiary sa zobrazí zmena. Tú vidí každý, kto má prístup k dokumentu.
4. Spolužiačka môže zmenu prijať pravým tlačítkom myši na daný text a kliknutím na Prijať vloženie. Rovnako takto môže odmietnuť cez Odmietnuť vloženie.

Súčasťou balíka je aj 1 TB online ukladacieho priestoru OneDrive, na ktorom si
môžeš so spolužiakmi vytvoriť triedny priečinok, v ktorom sa vaše maturitné poznámky z literatúry nestratia. Zisti, s čím všetkým ti ešte Office 365 Personal pomôže na www.rozdieljevoffice.sk.

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.