referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Sobota, 23. septembra 2017
Na Easy nemusíš dobíjať kredit celý rok
11.02.2013, Ostatné správy

Nechce sa ti dobíjať kredit každú chvíľu? Chceš, aby ti kredit vydržal čo najdlhšie? S kartami Easy Time a Easy Free si vystačíš až 12 mesiacov od posledného dobitia a užívaš si lacné hovory, SMS aj internet zadarmo! S kartami Easy Time a Easy Free je tvoj kredit aktívny od dobitia až 12 mesiacov.

Zákazníci Telekomu sa nemusia dobíjať tak často ako na iných kartách, dobitý kredit môžeš aktívne využívať o 6 mesiacov dlhšie ako u konkurencie. Ani ty nechceš dobíjať každú chvíľu? Stačí, ak si dobiješ kartu aspoň o 7 EUR, a si celý rok v pohode!

Nedobíjaj, keď nemusíš
Na ktorej karte máš aktívny kredit najdlhšie od prvého dobitia? Predsa na Easy Time a Easy Free! Pri O2 Fér, FunFóne, Prima karte či Tesco Mobile je kredit aktívny v rozmedzí od 1 do 6 mesiacov po dobití. S Easy Time a Easy Free platí kredit až 12 mesiacov bez nutnosti dobíjania. Easy si stačí dobiť jedenkrát ročne a náhody so skončením platnosti karty alebo kreditu ťa nezaskočia.

Zaujímavý bonus

Pri Easy sa oplatí dobiť si kredit aj vyššou sumou: získavaš totiž bonus navyše! Dostaneš ho už pri dobití aspoň o 10 eur. Napríklad pri 16 eurách sa ti kredit zvýši až na 16,75 EUR. Pri sume 50 EUR ti bude prirátaný bonus až 7,50 EUR. Dobitím sa ti navyše platnosť kreditu automaticky predĺži o ďalších 12 mesiacov. Tieto výhody získaš dobitím Easy karty viacerými spôsobmi: cez bankomat, internet banking alebo dobíjaním z paušálu.

Easy karty ti ponúkajú aj kopu ďalších výhod: volania od 9 centov, SMS za 6 centov alebo aj internet v mobile zadarmo po každom dobití karty. A ak chceš k novej Easy aj telefón, Telekom ti ho preplatí ako extra kredit.

Viac na www.telekom.sk

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.