referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Piatok, 21. júla 2017
Vieme, kde budeš cez letné prázdniny
15.12.2011, Ostatné správy

Čo hovoríš na to stráviť letné prázdniny napríklad vo Veľkej Británii alebo USA? Už ťa počujeme, ako šomreš, že ťa tam rodičia len tak nepustia. Máme na to recept! Spoj pobyt v zahraničí so štúdiom cudzieho jazyka!

Tí, čo už také niečo skúsili, len potvrdili, že sa im do hlavy nalieval prakticky sám. Je to úplne jednoduché: stačí si zvoliť správnu agentúru a už najbližšie leto môžeš vycestovať v skupine študentov so sprievodcom a získať tak priateľov z viac ako sto krajín sveta.

Zábava, štúdium jazyka a spoznávanie novej kultúry - nič intenzívnejšie počas prázdnin nezažiješ!

USA je hit
Čoraz viac sa dostávajú do popredia zaoceánske destinácie, napríklad Spojené štáty. Zabudni na problémy s vybavovaním víz, ktoré komplikovali možnosť dostať sa do tejto krajiny. Všetko potrebné vyplníš cez internet v pohodlí svojej izby. Slnečná Kalifornia alebo univerzitný Boston? Tieto mestá ti skrátka vyrazia dych! Že Amerika nie je pre teba to pravé? Tak skús Európu, vyber sa do Anglicka, na Maltu alebo do Nemecka. Tieto krajiny v rebríčkoch popularity stále dominujú!

Jazykové kurzy v zahraničí - s kým?

Okej, chceš ísť cez prázdniny na jazykový pobyt. Na čo dať pozor? Najmä na podporu, ktorú ti za tvoje peniaze dokáže agentúra zabezečiť. Organizácia EF je lídrom v oblasti jazykových pobytov s viac ako 45-ročnými skúsenosťami a Jazykové pobyty sú exkluzívnym partnerom EF na Slovensku. Ponúkajú all inclusive balíček - všetko v cene, ktorý kombinuje akčné učenie sa cudzieho jazyka s aktivitami a výletmi pre všetkých študentov vo veku od 10 do 14 rokov a do 14 do 18 rokov. A postarajú sa o teba aj v prípade, že sa dostaneš do maléru.

Včasné prihlásenie = atraktívna zľava!

"V anglickom meste Hastings som strávila tri „mega" týždne, ktoré nanešťastie ubehli veľmi rýchlo. Nielenže som sa zlepšila v anglickom jazyku, ale spoznala som nových spolužiakov z Rakúska, Španielska, Talianska a Francúzska, z ktorých sa postupne stali moji priatelia. Z výletov do Londýna, diskoték a osláv Dňa pirátov mám kopu nezabudnuteľných zážitkov. Zúčastniť sa jazykového kurzu EF je dobrý spôsob, ako prežiť letné prázdniny. " Tamara (16 rokov)

Uč sa celý rok!
Inak, môžeme ti pošepnúť, že úplne najviac je odpratať sa na jazykový pobyt na celý školský rok! Budeš bývať v rodine, zažiješ novú kultúru a životný štýl 24 hodín denne a navyše: nemusíš sa bifľovať tak veľa predmetov ako na Slovensku! Vyberieš si len pár z nich, na ktoré sa zameriaš. A bomba na záver: po návrate z ročného jazykového pobytu môžeš normálne pokračovať v štúdiu. Podľa dohody so školou (nezabudni zájsť za riaditeľom) stačí absolvovať rozdielové skúšky z vybraných predmetov.

Zaujíma ťa šport a zábava? Pamiatky? Alebo skôr nakupovanie a party? EF Prázdninové jazykové pobyty ponúkajú všetko! Sedem dní v týždni na Teba čaká perfektný program, v ktorom si každý príde na svoje!

Nečakaj a prihlás sa snami na jazykový pobyt!

Všetky informácie nájdeš na www.jazykovepobyty.sk. Máš otázky? Niečo ti nie je jasné? Tak píš na info@jazykovepobyty.sk alebo volaj na 02/ 5262 1438

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.