referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Streda, 23. augusta 2017
Školský rok v Anglicku - najlepší rok môjho života!
03.10.2011, Ostatné správy

Vieš si predstaviť že celý školský rok stráviš na strednej škole v zahraničí? Tak neváhaj a splň si svoj sen! Teraz máš jedinečnú príležitosť prihlásiť sa do programu, ktorý ti otvorí bránu do lepšej budúcnosti. Pobyt na strednej škole v zahraničí ti pomôže zlepšiť sa v cudzom jazyku, stretneš tam nových kamarátov a takisto spoznáš novú kultúru krajiny. Je to výborná cesta ako sa osamostatniť a zistiť čo je v tebe!

High School Year - študenti od 14 do 18 rokov
Medzi najobľúbenejšie vzdelávacie programy v zahraničí patrí rok alebo polrok na strednej škole v zahraničí. Či už je to stredná škola vo Veľkej Británii, Nemecku alebo v inej hosťovskej krajine, štúdium v zahraničí vedie študentov k väčšej samostatnosti, otvorenosti a rozhľadu. Študenti tak dostanú nové možnosti pri výbere vysokoškolského štúdia a pri vstupe do zamestnania to majú vďaka perfektnému ovládaniu cudzieho jazyka jednoduchšie.

"Veľmi sa mi páčilo rozbaľovanie darčekov ráno 25. Decembra, a potom obrovská večera, z ktorej som bola plná ešte dva dni. Po chvíli sme už mali Veľkonočné prázdniny, kedy bolo behanie po záhrade a hľadanie čokoládových vajíčok pre mňa ďalším novým zážitkom. Každý mi hovoril, aký bude ten rok ťažký, no podľa mňa najťažšie na tom bolo rozlúčiť sa so všetkými kamarátmi a vrátiť sa domov. Stále som so všetkými v kontakte a v lete ma dokonca moji dvaja najlepší kamaráti prišli aj navštíviť."

Alexandra z Bratislavy

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na strednej škole v zahraničí, napíšte mi na: saska.neczli@gmail.com

Ďalšie referencie nájdete na: www.jazykovepobyty.sk

Agentúr je mnoho, treba si však vybrať tu najlepšiu: „Naša organizácia Jazykové Pobyty je exkluzívnym partnerom najväčšej jazykovo-vzdelávacej organizácie na svete EF, ktorá má v tejto oblasti vyše 45 ročné skúsenosti. Každoročne evidujeme veľký nárast záujmu o program „High School year". Rodičia si želajú, aby bol tento rok pre ich deti nielen o vzdelávaní a nezabudnuteľných zážitkoch, ale najmä o kvalitnom výbere hostiteľskej rodiny, a preto je dobré výber organizácie dôkladne zvážiť." prízvukuje koordinátorka programu Ing. Barbora Huková.

V skratke o programe „Rok na strednej škole v zahraničí":

  • Destinácie: USA, Kanada, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Nemecko, Austrália, Nový Zéland, Japonsko
  • Dĺžka štúdia: jeden semester alebo celý školský rok
  • Nástup: august 2012 alebo január 2013
  • Katalóg zdarma na: 02/ 5245 1175
  • Viac info na: www.jazykovepobyty.sk  

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.