referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Pondelok, 24. júla 2017
Zaži najlepšie leto Tvojho života s Keshou
19.04.2011, Ostatné správy
Predstav si miesto plné super kamarátov, perfektných aktivít a jedinečných party! Jazykový pobyt je miesto kde si predcvičíš jazykové vedomosti, spoznáš nové kultúry a nájdeš si kamarátov z viac ako 100 krajín...

Obľúbené destinácie kde sa môžeš učiť po anglicky

  • Brighton - preskúmaj najrušnejšie prímorské mesto Anglicka. 
  • Londýn - spoznaj pamiatky a miesta ako Big Ben, Piccadilly Circus, Buckinghamský palác, Oxford street a veľa ďalších.
  • Florida/California - navštíviš niektoré z najslávnejších zábavných parkov, ako sú napríklad Disney World, Universal Studios.
  • jazykové pobyty na Malte - St. Julians je mekkou zábavy a ponúkame Ti tu veľké množstvo aktivít, či už vo vode, alebo na zemi.

Zuzana (15), Trnava: „S jazykovým pobytom na Malte som zažila veľa zábavy a srandy, popri ktorej som sa zdokonalila aj v angličtine. Okrem vyučovania, sme navštívili veľa zaujímavých miest a vybláznili sa v mori aj na pláži. Najlepšie na tom je, že som naďalej v kontakte so zahraničnými kamarátmi, ktorých som tam spoznala ."

Na svoje si prídu aj nemčinári, španielčinári alebo francúzštinári
Obľúbené destinácie : Lindau (Nemecko), Malaga (Francúzsko), St. Raphael (Francúzsko).

Štúdium v zahraničí - s kým?

Organizácia EF je lídrom v oblasti jazykových pobytov s viac ako 45 ročnými skúsenosťami a Jazykové pobyty sú exkluzívnym partnerom EF na Slovensku. Chceš mať o všetko postarané? Nech sa páči! Cesta lietadlom, skupinový vedúci, ubytovanie v rodine alebo cool študentskej rezidencii, strava, jazykový kurz, výlety, karaoke, alebo Beach party - EF Ti všetko zabezpečí.

TIP NA TOTO LETO: Koncert Kesha v Anglicku 14. júla 2011 pre všetkých EF študentov!!! Už niet na čo čakať!

Zaujíma Ťa šport, zábava, pamiatky alebo skôr nakupovanie a party - EF Prázdninové jazykové pobyty ponúkajú toto všetko! Sedem dní do týždňa na Teba čaká perfektný program, kde si každý príde na svoje!

 Preto neváhaj a prihlás sa s nami na jazykový pobyt! Všetky informácie nájdeš na www.jazykovepobyty.sk. Prípadné otázky smeruj priamo na bozkova@jazykovepobyty.sk alebo volaj na 02/ 5262 1438.

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.