referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Utorok, 22. augusta 2017
Zaujmite na pohovore
08.03.2011, Ostatné správy
Nástup do prvého zamestnania. Koniec sladkých študentských čias. Na každého raz príde. Ale čo robiť, ak sa vám potia ruky pred pohovorom, trápi vás nepohodlný oblek či kostým? Ako na pohovore zaujať?

Stačí byť o krok vpred znalosťou konkurencie, posledného výskumu, spoločenských trendov či výpovedí autorít. Dnes je už samozrejmosťou mať pri sebe dostatok technologických vychytávok. Inteligentný telefón, ľahučký notebook. Prečo ale nie je samozrejmosťou mať internet vtedy, keď ho najviac potrebujete?

Aj táto dilema už môže byť minulosťou. Kreditný internet od Orange-u nepotrebuje žiadne káble, neviaže užívateľa bločkami, faktúrami či paušálmi. Zájdite do predajne Orange a presvedčte sa, že prístup na net môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek, bez zmlúv a faktúr. Majte nadhľad v každej situácii a zaujmite na pracovnom pohovore svojou pripravenosťou a znalosťou vecí. Vďaka Kreditnému internetu máte na to.

Presvedčte sa na www.orange.sk/kreditnyinternet.

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.