referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Nedeľa, 23. júla 2017
Školský polrok v Amerike bol úžasný!
27.09.2010, Ostatné správy

„Môj polrok v Amerike patrí a vždy bude jednoznačne patriť medzi najlepšie chvíle môjho života. :) Moja high school bola skoro úplne ako z tých typických amerických stredoškolských filmov."

High School Year - študenti od 14 do 18 rokov
Medzi najobľúbenejšie vzdelávacie programy v zahraničí patrí rok alebo polrok na strednej škole v zahraničí. Či už je to stredná škola v Nemecku, USA alebo v inej hosťovskej krajine, štúdium v zahraničí vedie študentov k väčšej samostatnosti, otvorenosti a rozhľadu.

Študenti tak dostanú nové možnosti pri výbere vysokoškolského štúdia a pri vstupe do zamestnania to majú vďaka perfektnému ovládaniu cudzieho jazyka jednoduchšie.

„Môj polrok v Amerike patrí a vždy bude jednoznačne patriť medzi najlepšie chvíle môjho života. :) Som veľmi rada, že som tam spoznala aj iných výmenných študentov, s ktorými som zažila najviac zábavy :D. Moja high school bola skoro úplne ako z tých typických amerických stredoškolských filmov. Tešila som sa na každý deň do školy. Nezabudnuteľné zážitky mám určite z miest, ktoré som navštívila ako napr. New York a Washington, D.C." Veronika z Humenného

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na strednej škole v zahraničí, napíšte mi na: hudakova.nika@gmail.com  

Ďalšie referencie nájdete na: www.jazykovepobyty.sk  

Agentúr je mnoho, treba si však vybrať tu najlepšiu: „Naša organizácia Jazykové Pobyty je exkluzívnym partnerom najväčšej jazykovo-vzdelávacej organizácie na svete EF, ktorá má v tejto oblasti vyše 45 ročné skúsenosti. Každoročne evidujeme veľký nárast záujmu o program „High School year". Rodičia si želajú aby bol tento rok pre ich deti nielen o vzdelávaní, nezabudnuteľných zážitkoch, ale najmä o kvalitnom výbere hostiteľskej rodiny, a preto je dobré výber organizácie dôkladne zvážiť." prízvukuje koordinátorka programu Ing. Eva Macholdová.

V skratke o programe „Rok na strednej škole v zahraničí":

  • Destinácie: USA, Kanada, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Nemecko, Austrália, Nový Zéland, Japonsko
  • Dĺžka štúdia: jeden semester alebo celý školský rok
  • Nástup: január 2011 alebo august 2011
  • Katalóg zdarma na: 02/ 5245 1175
  • Viac info na: www.jazykovepobyty.sk

Viac informácii nájdete na našej stránke http://www.jazykovepobyty.sk alebo si objednajte katalóg zdarma http://www.jazykovepobyty.sk/katalog-zdarma.html  

Jazykové pobyty - Infolinka: 02/5245 1175

Platená reklama

Viac kategórie Ostatné správy 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.