referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Sobota, 22. júla 2017
Láska a sklamanie
Dátum pridania:11.04.2005Oznámkuj:12345
Autor referátu:OHNIVá ZENA
 
Jazyk:SlovenčinaPočet slov:417
Referát vhodný pre:Stredná odborná školaPočet A4:1.2
Priemerná známka:2.93Rýchle čítanie:2m 0s
Pomalé čítanie:3m 0s
 
Prečo je to vždy tak že sa zaĺubime do ludi ktori nas nedokážu milovat tak ako mi ich, prečo lubime tých ktorí nás nelubia a prečo nás lubia ti ktorým mi nič necítime. Vela ludi už kvoli láske trpelo a trápilo sa, každý z nás než nájde tu svoju pravu lásku sa v živote velmi trápi kvoli tým nepravím láskam ale su aj ludia ktorí najdu svoje štastie hned a maju svoju lásku hned vedla seba,raduju sa so spoločneho života a nemusia premýšlat nad tým či tam niekde v dialke existuje človek aj pre neho. Je to velmi nespravodlive podla mna by mali mat ludia rovnaké štastie.

Ved predsa kazdí a to bez výnimiek potrebuje mat vedla seba človeka ktorému može doverovat, može sa nanho vždy spolahnut každý z nás predsa tuži niekoho milovat a zároven byt aj milovaní.laska so sebou prináša vela sklamania a bolesti nie kazdý z nás dokáže lubit toho druhého aby to vydržalo a mohli byt cely život spolu. A týmto sa ludske srdcia lámu a vznikaju male jazvičky ktoré sa potom velmi dlho liečia. Na svete je málo lásky ludia by mali byt na seba dobí pomáhat si a nie si ubližovat. Prečo ked chlapec má svoje dievča tuži po inej ved čo mu da ta ina to iste čo ta jeho prvá ale chalani su ako zvieratá maju zvieracie pudy často su neverní a ubližuju ludom ktorým na nich zálež . Podla mna toto velké zlo by sa malo jedného dna skončit každí ktorí nejako ublížil nevinnému človeku nech sa nad sebou zamysli a pouvažuje nad sebou či mu to stalo zato takto niekomu ubližit a ked hej tak je to potom bezcharakterný človek ktorému už niet pomoc.

Takýcho ludi ja nelutujem prajem im len aby zažili taku istu bolest ako sposobili oni. Každý z nás by si mal priznat svoju chybu a požiadat toho druhého o odpustenie a ked to neurobý tak ten človek nám preda nestojí ani za jediný náš pohlad a už vobec nie usmev. Týmto som len chcela prehovorit do duše ludom ktorým kedysi volakedy niekto ublížil nikto vám nestojí zato aby z vás narobil ludsku trosku ked nemá odvahu sa pred vás postavit a olutovat co vám napáchal tak ten človek je obyčajný chudák ale ked sa ospravedlní a vidite ma na očiach že ho to mrzí podla mna by sa mu malo odpuštat ved nikto nie je dokonalý ale každí z nas robí chyby tak sa naučme tie chyby aj olutovat a odčinit ich.
 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.