referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Piatok, 18. augusta 2017
Výročie sobáša
Dátum pridania:12.01.2012Oznámkuj:12345
Autor referátu:Palinoo
 
Jazyk:SlovenčinaPočet slov:287
Referát vhodný pre:Základná školaPočet A4:0.7
Priemerná známka:2.93Rýchle čítanie:1m 10s
Pomalé čítanie:1m 45s
 
Vážení rodičia, milí prítomní!

V živote človeka je veľa dôležitých momentov, či udalostí, ktoré dotvárajú mozaiku nášho života. K najvýznamnejším častiam tohto diela patrí aj Vaše päťnáste výročie sobáša. Preto mi dovoľte privítať Vás a zároveň poďakovať všetkým, ktorí sem dnes večer zavítali, aby spolu s nami oslávili tento výnimočný okamih.

V našich srdciach pretrvávajú rôzne spomienky a zážitky z nášho detstva, či už sú veselé alebo smutné. Mnohé sa týkajú aj Vás, drahí rodičia. Ako ste mi ošetrovali rany z bolestivých pádov, starali sa o nás, keď som sa v horúčkach potil v posteli.
Čas utekal, keď prišiel ten deň, keď som ustráchaní vo Vašom náručí išiel pomalými nesmelými krokmi do školy. Zasadol som do školských lavíc, kde som v napätí čakal, čo bude ďalej. Po krátkom čase som dostávali prvé včeličky, ktoré ma navnadili do učenia. Občas sa prihodil aj nejeden ráčik, ale Vy ste ma utešili. S radosťou ste mi pomáhali s domácimi úlohami, vysvetlili ste mi, keď som niečo nevedel, aj napriek tomu, že ste mali dosť svojich povinností.

Chcel by som sa Vám poďakovať za Vašu lásku, starostlivosť, obetavosť a nesmiernu trpezlivosť.

Úprimne Vám chcem popriať veľa zdravia, šťastia, lásky a síl do ďalších rokov. Dúfam, že budete mať taký pekný život ako doteraz.

Ešte raz ďakujem!
 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.