referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Sobota, 22. júla 2017
Opis mojej najlepšej kamarátky
Dátum pridania:18.12.2009Oznámkuj:12345
Autor referátu:metro
 
Jazyk:SlovenčinaPočet slov:249
Referát vhodný pre:GymnáziumPočet A4:0.6
Priemerná známka:2.97Rýchle čítanie:1m 0s
Pomalé čítanie:1m 30s
 

Je to najlepšia osoba, akú som kedy spoznala. Človek, ktorý mi vo všetkom a vždy pomôže, poradí mi a podrží ma, keď to najviac potrebujem.

Tvár má podlhovastú a svetlú. Meria 176cm a má štíhlu postavu. Jej vlasy sú gaštanové a dlhé. Svoje hnedé oči si vždy krásne maľuje a takisto aj svoje súmerné ústa.
Nenosí veľmi topánky na opätku. Nechce byť už vyššia ako je, lebo jej o takto vyhovuje. Väčšinou nosí rifle, ale pristane jej všetko. Šperky nenosí vôbec, ale ruku jej zdobia hodinky.

Jej povaha je zložitá. Je citlivá osoba, najmä, keď ju niekto urazí. Ja vtedy stojím pri nej. Vždy mi dohovára, aby som sa viac učila, a zato jej ďakujem. Samozrejme je sympatická a na diskotékach privoláva pozornosť chlapov a ostatné dievčatá len závidia. Rada nadväzuje kontakty s novými ľuďmi, aj keď ich nepozná.
Rada športuje a v tomto období má veľmi rada lyžovanie no keď je teplo hrávame spolu rôzne hry.

Každé leto trávime spolu na kúpaliskách, ale aspoň mesiac predtým začne chodiť do solária, aby nebola biela, keď sa oblečie do plaviek. To je celá ona.
A práve preto je to moja najlepšia kamarátka, ktorá ma za tie roky, čo sa poznáme ani raz nesklamala.

 
Podobné referáty
Opis mojej najlepšej kamarátkySOŠ2.9176445 slov
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.