referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Streda, 16. augusta 2017
Diskusia
Dátum pridania:17.02.2010Oznámkuj:12345
Autor referátu:veverica3012
 
Jazyk:SlovenčinaPočet slov:231
Referát vhodný pre:Základná školaPočet A4:0.6
Priemerná známka:2.97Rýchle čítanie:1m 0s
Pomalé čítanie:1m 30s
 
DOCHÁDZKA

Vážená pani učiteľka. milí žiaci !

Chcem nadviazať na poslednú dobu veľmi diskutovanú tému ako je školská dochádzka. Hovorilo sa o nej nielen v súvislosti v nedávnym vysvedčením ale v neposlednom rade aj so zmenami autobusovej dopravy, ktoré významne ovplyvnili okrem iného aj školskú dochádzku a čas žiakov strávených na škole. Raňajší odchod z konečnej zástavky následný príjazd do školy je skorí, následkom čoho je veľmi skoré dochádzanie na školskú pôdu. Väčšina žiakov ako aj rodičov to vníma v negatívnom svetle. Niektorí žiaci nevhodne vypĺňajú svoj voľný čas medzi príchodom do školy a prvou hodinou, čo v niektorých prípadoch vedie až k záškoláctvu hlavne na prvé vyučovacie hodiny. rovnako je časový sklz aj po školskom vyučovaní kedy čakanie na autobus v mnohých prípadoch dosahuje aj celú hodinu.
Chcela by som týmto apelovať na kompetentných, za ktorých pokladám hlavne vedenie školy a starostov príslušných obcí, aby našli vhodné riešenie tohto problému, pretože v záujme ako rodičov, učiteľov ale hlavne žiakov je dobrý prospech, ktorý ale do veľkej miery závisí so školskou dochádzkou.

Ďakujem
za pozornosť
 
Podobné referáty
DiskusiaSOŠ2.9573196 slov
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.