referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Streda, 16. augusta 2017
Súkromný list
Dátum pridania:18.11.2008Oznámkuj:12345
Autor referátu:Laad
 
Jazyk:SlovenčinaPočet slov:373
Referát vhodný pre:Základná školaPočet A4:0.9
Priemerná známka:2.90Rýchle čítanie:1m 30s
Pomalé čítanie:2m 15s
 
Súkromný list

Milá ........ !

Rozhodla som sa Ti napísať list, pretože ako vieš, som na dovolenke v Chorvátsku a chcela som sa s Tebou čo najskôr podeliť o moje zážitky, no vlastne len o časť z nich, pretože tých zážitkov je mnoho. Veď ma poznáš, všetko robím urýchlene a v čo najkratšom čase.
Predovšetkým Ti chcem, ako mojej najlepšej kamarátke, srdečne zablahoželať k Tvojim pätnástim narodeninám, ktoré dnes oslavuješ.

Keďže mi moja momentálna situácia nedovolí zagratulovať Ti osobne, chcem Ti aspoň prostredníctvom tohto listu zaželať to, čo je zvykom, veľa lásky, zdravia, šťastia i úspechov. Keď sa vrátime z dovolenky na Slovensko, zagratulujem Ti osobne a odovzdám pekný darček. Už sa neviem dočkať. A ináč, ako sa Ti darí ? Ja sa mám skutočne výborne. Okrem toho, že Ti píšem tento list sa práve opaľujem. Za posledné dni som viditeľne poriadne zhnedla! Asi si ani nevieš predstaviť, ako je tu horúco! Slnko pripeká, cítim sa ako v pekle. Ale predsa práve to patrí k pravej dovolenke, nie?

Takže, rozpoviem Ti, vlastne rozpíšem jednu z mojich najvzrušujúcejších príhod, aká sa mi tu zatiaľ prihodila.
Včera sme sa vybrali s rodičmi a sprievodcom na výlet loďkou k najbližšiemu ostrovu. Zároveň som si chcela aj zaplávať a vyskúšať moje plavecké zručnosti. Spočiatku moji rodičia namietali, no po mojom naliehaní som sa pustila do plávania. Ale to som ešte netušila, čo ma čaká ! Po chvíľke som sa vynorila nad hladinu a spozorovala som plutvu - žralok! Našťastie ma moje plavecké schopnosti nenechali v štychu, a bleskovo som priplávala späť k loďke. Chvalabohu, rodičia mi to nezistili. A to je len jeden z mnohých zážitkov, ktoré som tu zažila.

Už sa teším na príchod na Slovensko, ale zároveň mi to tu bude veľmi chýbať. Teším sa však predovšetkým na Teba.

S pozdravom ...............
 
Podobné referáty
Súkromný listSOŠ2.8886488 slov
Súkromný listGYM2.8942326 slov
Súkromný listGYM2.9524493 slov
Súkromný list2.9402290 slov
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.