referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Utorok, 22. augusta 2017
Chupacabra
Dátum pridania:22.06.2010Oznámkuj:12345
Autor referátu:fReE
 
Jazyk:SlovenčinaPočet slov:212
Referát vhodný pre:Základná školaPočet A4:0.6
Priemerná známka:2.98Rýchle čítanie:1m 0s
Pomalé čítanie:1m 30s
 
Chupacabra :

Chupacabra je známa tiež ako EL chupacabra. V preklade znamená jej meno vyciciavac kôz. Pôvodne vraj bola dovezená z Marsu cez astronomickú spoločnosť NASA . Doviezli ju v kontajneri, z ktorého bolo počuť divné zvuky a škrabanie ostrými pazúrmi. Rada si pochuti na krvi koní, kozách ale aj oviec. Krv saje cez krk a dlhými zubami sa doň zahryzne.

Na chrbte má 3 ostne . Vyzera ako kengura, netopier skrížený s človekom, psom a ešte ktovie čo v jednom. Vychádza najmä v noci pod tmavou oblohou. Údajne bola objavená v Juznej amerike, ale už ju videli aj v strednej a Severnej amerike. Dokonca sú záznamy z Afriky natočené na videozázname. Záhada je však, že dokáže vycicať 95% vsetkej krvi z tela.

Niektori ľudia sa však domnievajú, že má telepatické schopnosti. Jedno dievča tvrdilo, že videlo chupacabru a že jej povedala, že jej nechce ublížiť a že má isť preč . Dievča sa nebálo a prislo bližšie a chupacabra na ňu zaútočila mala celú tvár doškriabanú ale po 3 dňoch vsetky jakvy na jej tvári zmizli. Ai doktori to nechápu a nedokážu si to vysvetliť.
 
Copyright © 1999-2016 News and Media Holding, a.s. - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.